O telefonu Ulefone Vienna píšeme téměř denně, pro i dnes dodržíme tu milou tradici a dáme si nášup informací a jedno video. Tentokrát se zaměříme na některé z dalších funkcí Vídně, o který jsme se zatím nezmiňovali.

První funkcí, která tedy není ničím zas až tak převratným a v dnešní době je víceméně standardem, je snímač otisků prstů. V případě Ulefone Vienna by se mělo jednat o velmi rychlý snímač s krátkou odezvou pro odemknutí přístroje. Navíc snímač umožňuje registrovat až 5 ID otisků.

Další funkcí, která stojí za pozornost, je fyzické tlačítko na levé straně zařízení, díky kterému se lze jednoduše a pohodlně dostat do aplikace Fotoaparát a případně i do hlasového záznamníku. Mnohé jistě potěší i IR port pro ovládání domácích spotřebičů. Těch funkcí je samozřejmě víc a místo jejich zdlouhavého popisování se raději mrkněte na video, kde jsou všechny funkce hezky demonstrovány.

V závěru snad jen dodáme, že Ulefone Vienna je v těchto dnech v předprodeji za 169,99 dolarů a za tuto cenu jej můžete objednávat do 12. dubna/apríla.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.