Společnost Cubot se připravuje na prezentaci svého nového přírůstku, který hrdě nese jméno Dinosaur a měl by se objevit ve druhé polovině tohoto měsíce. Vývojáři společnosti tedy horlivě pracují na tom, aby „Dino“ spatřil světlo světa v plné parádě a síle.

Testování softwaru i hardwaru se chýlí ke konci a podle všeho by Cubot Dinosaur měl dostat aktualizaci na Android 6.0, přestože byl původně plánován Android 5.0.

 

Nespornou výhodou instalace posledního Androidu by mělo být zvýšení výdrže 4150 mAh baterie, a to v pohotovostním režimu až na 504 hodin a při běžném používání na 30 hodin. Dalšího vylepšení by se mělo dostat i 3 GB RAM LPDDR3, kdy by mělo dojít k úspornějšímu využívání paměti.

Společnost také pracuje na mnoha dalších systémových optimalizacích jako je například animační optimalizace nebo optimalizace používání gest, ale jen do té míry, aby si Android zachoval svou nativní funkčnost. Cena Cubot Dinosaur zatím není známá, ale předpokládáme, že v rámci cenové politiky společnosti bude stanovena tak, aby byl přístroj konkurence schopný a byl zachován dobrý poměr cena/výkon. Podle našeho zdroje by cena mohla být zveřejněna ještě před uvedením telefonu na trh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.