Přestože jsme na oficiální příchod Xiaomi Mi5 čekali déle než rok a přesto, že se na trhu objevil poměrně nedávno, Xiaomi vývojáři makají na plné obrátky a údajně pracují na aktualizované verzi Mi5, která ponese název Mi5S.

Dokonce se proslýchá, že Mi5S by se mohl objevit už letos v srpnu/auguste, a to je docela fofr. Inovace by měla spočívat v mírně odlišné velikosti obrazovky, zakřiveném displeji, 3D Touch a v neposlední řadě by se zde měl objevit ultrazvukový snímač otisků prstů, integrovaný do displeje. Podle této nepotvrzené informace bychom se také mohli dočkat duálního fotoaparátu, podobného, jakým by měl být vybaven i Huawei P9.

Vivo XPlay 5 se zakřiveným displejem

Ilustrační foto: Vivo XPlay 5 se zakřiveným displejem

Kromě aktualizované verze Mi5S by měl dorazit i Mi Note 2, který bude mít také slušnou výbavu – 5,7 palcový zakřivený displej s FullHD rozlišením, procesor Snapdragon 820 a keramické tělo. Zakřivení obrazovky u Mi Note 2 by se však mělo odehrávat jen na jedné straně, podobně jako například u Samsung Galaxy Note Edge.

Kolik je však na této informaci pravdy nejsme schopni v této chvíli říci, ale doufáme, že se v dohledné době vyloupne zpráva, která toto buď potvrdí anebo zcela vyvrátí.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.