Nubia nás svou poslední upoutávkou, kterou avizovala akci na 29. března/marca pěkně vypekla. Snad všichni jsme očekávali, že dojde k představení Nubia Z11 nebo rovnou celé „jedenáctkové“ řady.

Všichni taky víme, jak to nakonec dopadlo. Nubia na akci pouze prezentovala jakési promo pro své stávající přístroje a všem fanouškům tak trochu sklaplo. Ovšem uběhlo jen pár dnů a Nubia se vytasila s dalším teaserem. Tím nás zvou na 19. dubna/apríla na konferenci, kde bychom se snad už opravdu mohli dočkat něčeho zajímavějšího.

Nubia_teaser

Tomu, že se společnost konečně rozhoupala k prezentaci Nubia Z11 by mohl svědčit nápis na upoutávce, který by se z rozsypaného čaje dalo volně přeložit jako: „Nová 2016 Nubia konference“. Celá legrace se odehraje v Pekingu v kongresovém centru, což by mohlo taky ledacos naznačit. Uvidíme tedy Nubia Z11 Mini, Nubia Z11 a Nubia Z11 Max? Do akce zbývá ještě pár dnů, takže doufáme, že nás společnost nenechá tápat a vypustí do světa nějaký další teaser nebo informaci, která snad už bude konkrétnější.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.