Specifikace obou chystaných nových chytrých telefonů Vivo V3 a Vivo V3Max jsou, jak se zdá, přísně střežené tajemství, ale přece jenom nějaké informace unikly a my vám je přinášíme.

Během posledních několika týdnů jsme měli možnost získat více podrobností ohledně nového telefonu Vivo V3. Nyní jsme zjistili, že nebude sám, ale přibude k němu, jak se dá usuzovat z názvu, velikostně větší Vivo V3Max. Zřejmě budou mít i mírně odlišné některé specifikace.

Vivo V3, V3Max

Doposud jsme se obeznámili s těmito specifikacemi: oba telefony by měli mít kovový design s možností dřevěné zadní části, sportovně zakřivená záda pro lepší uchopení (pro pochopení: časté uchopování mobilu z vás sportovce neudělá, ba naopak). Vivo V3 Max by měl mít 4 GB RAM a 32 GB vnitřní paměť. U Vivo V3 nebyl tento údaj potvrzen, ale předpokládáme, že bude mít minimálně 3 GB RAM.

Dalšími společnými a lákavými specifikacemi, jak můžete vidět na přiložených fotografiích, je jejich vybavení rychlým snímačem otisků prstů, audio Hi-Fi systém, super rychlé nabíjení, které umožní 2 hodiny zvuku po pouhých 5 minutách nabíjení a rychlé spuštění i zaostření fotoaparátu.

Vivo V3, V3Max

Pokud chcete vědět, co si zaměstnanci továrny Vivo v poslední době stále pobrukují, mrkněte se na toto video: