Právě uvažuji, zda se číslo 13 nestane nešťastným pro seriál „Vychytávky z Číny“ a neukončí jeho pouť. Proto, když se nasbírá pod článkem alespoň 5 komentářů s tím, že to čtete, tak budu pokračovat. Pokud ne, tak se můžete soustředit na náš Youtube kanál, kde najdete seriál Made in China (zde).

Ten bude určitě pokračovat a nedávno tam přibila levná sluchátka za 10 USD. Ale teď už nastartujte PayPal, kreditní karty a jdeme na to.

 1. Laserové nůžky 
  Jako první vychytávku si ukážeme, že vaše klasické domácí nůžky můžete nahradit speciálními, které poskytnou při střihaní téměř 100 % přesnost, protože mají laserové navádění. Cena je 140 Kč a hledejte v Čínských e-shopech pod názvem „Laser Scissors Sewing“.
  1 New-Funny-Free-Shipping-Wholesale-Sewing-Laser-Scissors-Cuts-Straight-Fast-Laser-Guided-Scissors
 2. Pro turisty a vodáky
  Pro vodáky a nadšence rekreační turistiky máme zde tip číslo 2. Při výstupech na hory či sjíždění řeky se hodí vodotěsný batoh. V našem případě se jedná o batoh, který pojme až 2 L a je k dispozici ve 3 barvách. Jeho cena je příjemných 135 Kč.
  sku_238147_1
 3. Párty jak má být
  Proč si neudělat i doma fajn párty, která nebude jen o dobrém jídle nebo hudbě, ale také o světlech. Jak to myslím? Na vytvoření správné párty nálady budete potřebovat silné reproduktory a laser projektor. Tento čínsky projektor dokáže svítit zeleně nebo červeně a dokáže dokonce mixovat světla dle hudby, která právě hraje, a to díky zabudovanému mikrofonu. Součástí projektoru je i stojan a dálkový ovládač. Cena je nízká, a to jenom 380 Kč. Hledejte pod názvem Mini LED Laser Stage Projector .
  SKU268368(12)

Starší díly „Vychytávek z Číny“ najdete zde.