Zachytili jsme další podrobnosti o připravované novince Mi Note 2 od společnosti Xiaomi. Vypadá to na docela slušně „nabušený“ výkon.

Původní Xiaomi Mi Note i jeho verze Pro se objevila na trhu loni. Upoutala na sebe pozornost svým elegantním vzhledem a 2K displejem. Takže co by mohl nabídnout nástupce Mi Note 2?

Podle nejnovějších uniklých informací by měl být Xiaomi Mi Note 2 představen během následujících měsíců s lepší výbavou, co se týče výkonu. Měl by mít lepší chipset, větší RAM a více vnitřní paměti oproti původnímu Mi Note. Podle nejnovějších zdrojů by měl být poháněn Qualcomm procesorem Snapdragon 820 nebo 823. Dále se očekává, že jeho RAM bude o velikosti 4 6 GB a 32/64 /128 GB vnitřní paměť, přičemž jednou z dalších variant je až 256 GB. Zadní fotoaparát by měl být 16 Mpx Sony IMX298 s optickou stabilizací a přední 5 Mpx fotoaparát. Jeho baterie bude s o něco větší výdrží 3600 mAh s režimem  rychlého nabíjení. Co by se změnit nemělo, je velikost 5,7 palcového displeje s rozlišením QHD s technologií 3D Force Touch (dotyková vrstva reagující na tlak stisku).

Zkraťte si čekání na toto dělo videoprezentací předchozího modelu:

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.