Čínská společnost Vernee se objevila sotva před pár týdny a svá slova o tom, že hodlá ohromit svět, myslí patrně zcela vážně. Superlativy nešetří ani o jednom ze svých zatím dvou připravovaných přístrojích, a to se má prý objevit ještě třetí, o kterém tedy zatím nevíme zhola nic.

Každopádně jejich Vernee Apollo srovnávají  s Vivo XPlay 5 a se Samsung Note 6. To zejména kvůli kapacitě operační paměti, která je stejná jako u dvou zmíněných, ovšem cena je podstatně nižší.

Ani Vernee Thor se nebojí srovnání. Tentokrát jsou srovnány vypnuté displeje u Thora, iPhone 6S a Motorlola Moto X. Společnost Vernee tvrdí, že jejich Thor má displej s „nejlepším zobrazením na světě“ a cenovku pouhých 129,99 dolarů.

Jako důkaz místo slibů nafotili pár srovnávacích fotek, kde je v hlavni roli displej Vernee Thor, iPhone 6S a Moto X. Posouzení, zda je na tom Thor opravdu tak dobře, ponecháme na vás. V oficiálním videu společnosti Vernee je pak zapnutý displej Thora porovnáván s iPhone 6S. Zde je testováno barevné podání displeje a různé pozorovací úhly.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.