Jelikož jsou Elephone P9000 a jeho slabší brácha P9000 Lite poměrně populárními telefony, vznikla i poptávka na jejich rootnutí. A tak vám dnes přinášíme návod jak na to.

Příprava:

1. Ujistěte se, že máte v počítači nainstalován korektní ovladač (https://mega.co.nz/#!55BQkKiR!OPBrnj7SXxsUbuchAjV8orT9SMAOMpbDesYTMO2DDHY)
2. Dále pak budete potřebovat Flash tool (https://mega.nz/#!ixdnhDLK!oOaAsJrcvJI0vH3fTsUOYjtDxQ_HT61E-_iuo6fTuKk)

Pokud toto všechno máte, zastavte a zamyslete se, zda se do této akce opravdu chcete pustit a máte dostatek zkušeností. Upozorňuji, že případné cihly z vašeho pokusu rootnout Elephone P9000 nebo P9000 Lite u mě nemůžete reklamovat. Takže kdo chce pokračovat, ať čte dále.

Root Elephone P9000:

1. Stáhněte soubor z následujícího odkazu a uložte jej na místo, které je vám milé. I když nemusí vám být ani milé, prostě to uložte někam, kde to posléze najdete. Download link: https://mega.nz/#!mh8UxBpY!yjrvKqtxP6VUQKfe-cunpKhCWZUE_vo0jP88wpLiFBA

2. Rozbalte stažený soubor.
3. Zkopírujte zip soubory s názvy „superSU_1.zip“ a „superSU_2.zip“ na SD kartu a poté vypněte telefon.
4. Otevřete Flash tool, klikněte na „scatter-loading“ a vyberte soubor s názvem „P9000-recovery“, který jste stáhli a rozbalili do počítače.

1

5. Klikněte na „Download“ a poté připojte telefon k počítači.
6. Pokud uvidíte obrázek jako níže, znamená to, že jste úspěšně nainstalovali recovery.

2

7. Vypněte telefon, stiskněte „Power“ + „VOL+“, tak, abyste vstoupili do režimu recovery. (pro pohyb v recovery požívejte „VOL+“ a potvrzujte tlačítkem „Power“)

3

8. Následně klepněte na „Install“ a najděte „supersu_1.zip“ a „supersu_2.zip“.

4

9. Nejdřív vyberte „supersu_1.zip“ a tahem doprava potvrďte instalaci.

10. Klepněte na tlačítko „Home“ pro návrat na domovskou stránku, opět klepněte na „Install“, najděte „supersu_2.zip“, vyberte jej a tahem doprava potvrďte instalaci.

7

11. A nyní již jen blahopřání. Úspěšně jste rootli svůj Elephone P9000 nebo Elephone P9000 Lite.