Smartwatch společnosti Zeblaze jsou poměrně populární a od naší první recenze této značky, konkrétně Zeblaze Rover, uplynul už skoro rok. Společnost se za tu dobu posunula hodně dopředu, takže ani jejich další modely neunikly naší pozornosti. Naposledy jsme si proklepli poslední chytrý chronometr Zeblaze Cosmo.

Podle čerstvé zprávy v naší redakční poště chystá společnost novinku s názvem Zeblaze MiniWear. Nutno však dodat, že tuto informaci nám dodal náš tajný čínský agent, který sám nemůže potvrdit přesné specifikace hodinek. Ale můžeme si tak trochu zaspekulovat a odpíchnout se od parametrů posledního modelu Cosmo.

Zeblaze Cosmo mají 1,6 palcový IPS displej s rozlišením 256 x 320 pixelů, předpokládáme tedy, že MiniWear by mohly mít buď větší displej a nebo vyšší rozlišení. Očekáváme také inovaci na postu procesoru, protože společnost na svých stránkách oznámila, že jejich další modely budou osazeny nejnovějšími MediaTek chipsety. MiniWear by také mohly mít baterii s vyšší kapacitou než Cosmo, kterým dodává energii 250 mAh akumulátor. Na druhou stranu nečekáme, že by se funkce MiniWear nějak zásadně lišily od těch, které najdeme u Cosmo.

Zatím neznáme ani datum představení Zeblaze MiniWear a stejně tak ani jejich cenu. Věříme však, že nějaké další info se k nám brzo dostane.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.