Elephone Vowney při svém představení vzbudil docela zasloužený poprask, ale od doby, kdy byl tento koncept poprvé představen a uveden na trh steklo hodně vody dolů a zdá se, že se Stázina nedostala Kubovi za ženu. Má tento přístroj za svou cenu stále ještě co nabídnout?

První zmínky o tomto telefonu se datují do doby před loňským létem a samotný kousek se dostal k prvním recenzím na konci letošního ledna/januára. Čekání bylo tedy opravdu dlouhé, a i když recenze (nám se tento kousek do rukou nedostal) nebyly úplně špatné, přeci jen, podepsal se na něm čas. Co se týče použitého hardware, Elephone Vowney přišel s 5,5 palcovým 2K displejem, procesorem od Mediateku Helio X10, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 21 Mpx zadní kamerou od Sony IMX230, 8 Mpx přední, dual SIM, Press Touch ID, baterií o kapacitě 4000 mAh, Androidem ve verzi 5.1 a podporou pásem FDD-LTE B1/B3/B7/B20. No, takový telefon objevit se v létě loňského roku, všichni padneme na kolena a dostává 10 z 10. Třeba. Teď spekuluji. Protože nepřišel. A tak se jeho hodnocení pohybuje lehce nad průměrem.

vowney

Elephone Vowney byl očekávaným tahákem, ale jeho prodejní čísla nejsou známa. Docela by mě zajímalo, zda jste si jej pořídil někdo z vás čtenářů nebo nad tímto modelem minimálně přemýšlíte. Protože vaše dojmy z něj bychom zde dozajista uveřejnili. Dejte nám vědět do komentářů, zda je někdo z vás majitelem Vownyho a pokud někdo nad ním uvažuje, přistál mi včera do pošty slevový kupón, který říká, že když při objednávce napíšete GVOEY, zde vám dají slevu 10 dolarů. 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.