Elephone Vowney při svém představení vzbudil docela zasloužený poprask, ale od doby, kdy byl tento koncept poprvé představen a uveden na trh steklo hodně vody dolů a zdá se, že se Stázina nedostala Kubovi za ženu. Má tento přístroj za svou cenu stále ještě co nabídnout?

První zmínky o tomto telefonu se datují do doby před loňským létem a samotný kousek se dostal k prvním recenzím na konci letošního ledna/januára. Čekání bylo tedy opravdu dlouhé, a i když recenze (nám se tento kousek do rukou nedostal) nebyly úplně špatné, přeci jen, podepsal se na něm čas. Co se týče použitého hardware, Elephone Vowney přišel s 5,5 palcovým 2K displejem, procesorem od Mediateku Helio X10, 4 GB RAM, 32 GB ROM, 21 Mpx zadní kamerou od Sony IMX230, 8 Mpx přední, dual SIM, Press Touch ID, baterií o kapacitě 4000 mAh, Androidem ve verzi 5.1 a podporou pásem FDD-LTE B1/B3/B7/B20. No, takový telefon objevit se v létě loňského roku, všichni padneme na kolena a dostává 10 z 10. Třeba. Teď spekuluji. Protože nepřišel. A tak se jeho hodnocení pohybuje lehce nad průměrem.

vowney

Elephone Vowney byl očekávaným tahákem, ale jeho prodejní čísla nejsou známa. Docela by mě zajímalo, zda jste si jej pořídil někdo z vás čtenářů nebo nad tímto modelem minimálně přemýšlíte. Protože vaše dojmy z něj bychom zde dozajista uveřejnili. Dejte nám vědět do komentářů, zda je někdo z vás majitelem Vownyho a pokud někdo nad ním uvažuje, přistál mi včera do pošty slevový kupón, který říká, že když při objednávce napíšete GVOEY, zde vám dají slevu 10 dolarů.