Ještě, že máme ty čínské sociální sítě. Bez nich bychom byli ochuzeni o spoustu drbů. Jako například dnes. Na MyDrivers se objevily dvě fotky, na kterých je údajně prezident společnosti Huawei a … mrkněte na to, jaký telefon má u ucha.

Duální hlavní fotoaparát, snímač otisků na zadní straně, tak to rozhodně musí být chystaná novinka společnosti, Huawei P9. Samozřejmě my, redaktoři českého webu, nemůžeme potvrdit to, že jde opravdu o prezidenta Huaweie, podle ucha jej lze jen stěží identifikovat. Ale pokud bychom porovnali přístroj, který ten asijský pán drží u ucha se snímky a rendery P9, tak jistou podobnost rozhodně najdeme.

Nu a vzhledem k tomu, že prezentace Huawei P9 se blíží mílovými kroky a 6. duben/apríl už pomalu klepe na dveře, je docela možné, že Huawei už testuje P9 v praxi.

Je opravdu prezident Huawei? Drží v ruce opravdu P9? A co na to Jan Tleskač? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.