Včera jsme vám představili nováčka mezi čínskými producenty chytrých telefonů, společnost Vernee a rovnou jsme vám také naservírovali hlavní parametry jejich chystané novinky, telefonu Vernee Apollo.

Apollo by měl být, jak podle slov společnosti, tak i s ohledem na jeho parametry, určen pro high-end trh. Společnost ovšem není žádným troškařem a kromě Apolla chystá další dva přístroje a oba by měly zamířit do střední třídy.

Jeden z telefonů by měl nést název Thor a ten druhý je zatím beze jména. Nicméně společnost uvedla ve své zprávě alespoň pár střípků z jejich specifikací. Vernee Thor by měl mít následující parametry – pěti palcový displej s HD rozlišením, procesor MT6753, 3 GB RAM, 16 GB ROM, 13 MPix hlavní fotoaparát. Společnost Vernee zde uvádí, že by tento přístroj měl být nabízen za poměrně nízkou cenu, takže si zkusíme tipnou, že by se mohla pohybovat mezi 100 až 150 dolary.

Vernee-Thor

O druhém bezejmenném zařízení zatím víme jen to, že bude osazeno procesorem MT6795 a detaily o něm se dozvíme brzy. Jak Thor tak i neznámý telefon se zřejmě objeví na trhu ve stejném období jako Apollo, tedy v průběhu dubna/apríla a nebo května/mája.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.