Přestože společnost LeTV změnila svůj název i logo a nějakou dobu už ji známe jako Le Eco, nezměnila svou strategii a nadále se snaží hledat inovativní řešení a atraktivní design pro své chytré telefony.

Jako první oznámila, že její přístroj Le Eco Le Max Pro bude pohánět procesor Snapdragon 820, ten je však stále těžko dostupným zbožím. Možná proto se teď všichni fanoušci upínají k dalšímu chystanému telefonu a tím by měl být Le Eco Le 2.

Samozřejmě ani my na Le 2 nezapomínáme a pár článků jsme o tomto stroji již napsali. Kromě jiného jsme vám nabídli pár fotek, na kterých by údajně měl být Le 2 a Radek také odhalil ve svém příspěvku jeho pravděpodobné specifikace.

Dnes tu pro vás máme další snímky, tentokrát rendery, které se objevily na stránkách 9to5Google a podle jejich redaktorů, byť se stále jedná o koncept, by opravdu měly odkazovat na to, jaký design by měl Le Eco Le 2 mít. Tuto skutečnost údajně potvrdil i jeden ze zaměstnanců Le Eco. A je téměř jisté, že uvnitř bude tepat Snapdragon 820.

Z renderovaných snímků můžeme dedukovat, že tělo přístroje nebude kovové, jak se původně předpokládalo, ale použitým materiálem by mohlo být sklo nebo keramika, tedy kromě rámu, který by kovový být měl. Dalším zajímavým prvkem je displej, zahnutý přes obě svislé hrany přístroje, což naznačuje absenci fyzických tlačítek na hranách. Nu a rozhodně si nelze nepovšimnout také USB typu C. Pokud se vám zdá, že na snímcích nevidíte senzor otisků prstů, tak ten by mohl být ukryt v těle telefonu a mohlo by se proto jednat o ultrazvukový snímač. To by mohla naznačovat i slova výkonného ředitele Le Eco, který prohlásil, že Le 2 přijde s nějakou revoluční technologií.

Pokud by Le Eco Le 2 vypadal jen z poloviny tak, jako na těchto renderech a potvrdily by se také jeho parametry, mohl by to být opravdový hit letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.