Na stránkách FCC (Federal Communications Commission), což je americký ekvivalent čínského certifikačního úřadu Tenaa, se objevily informace a fotky zařízení s kódovým označením Huawei LUA-U23.

Díky tomu si můžeme udělat pouze rámcovou představu o dalším Huawei přístroji, protože uvedené parametry telefonu nejsou úplné, ale ty ostatně neuvádí ani čínský Tenaa.

Huawei-LUA-U23-FCC

Od pohledu nepůsobí Huawei LUA-U23 nijak originálně, jeho design je podobný tomu, který dnes najdeme u mnoha jiných zařízení z nižší třídy. Ze snímků pak vidíme, že hlavní zdaní fotoaparát doplní LED blesk a na zádech nalezneme také logo Huawei. V spodní části jsou pak umístěny otvory reproduktoru. A podle dokumentů FCC také víme, že telefon bude nabízen v bílé a černé barvě.

Další info, které lze dohledat uvádí, že Huawei LUA-U23 nebude podporovat LTE sítě a k dispozici tedy bude pouze 2G a 3G. Nebude však chybět podpora Bluetooth a dualSIM. Z jednoho ze snímků je také patrno, že rozměry přístroje budou přibližně 13,5 cm na výšku a zhruba 6,5 cm na šířku. Z těchto rozměrů bychom mohli usoudit, že úhlopříčka displeje se bude pohybovat kolem 4,7 až 5 placů.

Bohužel, další údaje o procesoru, velikosti pamětí RAM a ROM či jiné podrobnosti stránky FCC neuvádějí. Nicméně víme, že je-li přístroj certifikován, pravděpodobně dojde k jeho brzkému uvedení na trh, takže podrobnosti se mohou objevit každým dnem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.