Tak jako každá neděle i tato bude v znamení vychytávek z Číny, které musíte mít doma. Dnes je to už 10. díl a tak doufám, že jste si už něco v minulosti objednali. Pokud ne, koukněte se i na starší části našeho seriálu.

 1. Elegantní držák nejen do práce
  První dnešní vychytávkou je úžasně vypadající stojan pro mobil nebo tablet. Samotný stojan je vyroben z hliníku a je dostupný ve 3 barvách. Určitě se hodí do vašeho „kanclu“, abyste i tam měli pocit luxusu. Cena je vyšší, a to až 340 Kč (zde), ale za design se prostě platí.
  3b76d3ab-94d0-47a3-a663-3e46e6bef730držák
 2. Na pláž i s mobilem
  I když to tak nevypadá, tak se pomalu blíží čas dovolených u moře. Tady využijete vodě odolný obal na telefon. Můžete si ho vzít do vody sebou a nenechat ho na dece zlodějům a zároveň si udělat fotky pod vodou. Obal je vodotěsný do 20 metrů a má i kompas, který “určitě” pod vodou využijete. V balení se kromě pouzdra nachází také pásek na krk a na ruku. Jeho cena je kolem 140 Kč (zde)
  81o5cdVK+TL._SX425_
 3. Hudba i na klíče
  Na závěr mám pro vás  mini reproduktor, který je odlišný od ostatních Bluetooth reproduktorů. Jde o kostku se stranou necelé 3 cm, která obsahuje baterii o velikosti 180 mAh a reproduktor, který má hlasitost 55 dB. Celková váha je 26 g a reproduktor můžete koupit v 5 barvách: modrá, červená, žlutá, bíla a zelená. Cena je kolem 200 Kč (zde).smallest-wireless-bluetooth-speaker-smart

  Starší díly „Vychytávek z Číny“ najdete zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.