1. Tradice na světovém trhu s elektronikou

Společnost Samart, provozovatel značky i-­mobile, není na trhu žádným nováčkem, historie firmy sahá až do roku 1955, kdy začínala společnost výrobou antén pro televizní vysílání. Postupem přibrala spravování mobilních sítí, až po výrobu vlastní elektroniky. V současné době má více než 10 milionů prodaných mobilních telefonů.

2. Oficiální distribuce pro ČR a SR

Společnost i-­mobile prostřednictvím firmy KIM Group s.r.o. nabízí svoje přístroje s českou lokalizací, včetně podrobného manuálu a s kompletní podporou prodeje.

Logo_KIMGROUP_plus_zemekoule

3. Špičkový záruční a pozáruční servis v Praze

i-­mobile si zakládá na kvalitě svých výrobků a na spokojenosti zákazníků. Proto má zajištěn vysoce kvalitní a kvalifikovaný servis, nemusíte se tak obávat, v případě poruchy se o vás postaráme.

4. Příjem televize zdarma

Přístroje od i­-mobile také podporují příjem digitální televize v mobilu, a to prostřednictvím vestavěného tuneru. Není třeba žádný datový tarif nebo WiFi připojení.

5. Výjimečná výdrž baterie

Vybrané modely v portfoliu vynikají opravdu obrovskou kapacitou baterie, a to až do velikosti 5000 mAh, telefon tak vydrží až 5 dní.

6. Bohaté příslušenství

Přístroje od i-­mobile obsahují v prodejním balení bohaté příslušenství. Nemusíte tak například řešit pouzdro nebo folii – to vše je již v balení a vy ušetříte až 300 Kč.

3814422_orig

7. Výborné fotoaparáty

Mobily od i-­mobile jsou osazeny fotoaparáty až do rozlišení 30 megapixelů.

8. Veškeré zboží k dispozici

Skladem je vždy více než 900 kusů mobilních telefonů, nemusíte se tak bát, že by se na vás nedostalo. Navíc pravidelně pořádáme akce na vybrané přístroje.

9. Více než 800 výdejních míst po ČR a SR

Ve spolupráci se Zásilkovna CZ můžete i-­mobile vyzvednout na jakékoli pobočce, kterou máte po ruce.