O dvou přístrojích společnosti Oppo víme téměř vše podstatné. Zmiňovali jsme se nedávno, že budou představeny 17. března/marca a víme také, že se prohnaly čínským certifikačním úřadem Tenaa, takže známe i valnou většinu jejich parametrů.

Nu a teď tu máme poslední střípek skládanky, a to jsou ceny. Na čínských stránkách Zinggadget se objevily screeny jakési upoutávky, která mimo jiné odhaluje i cenu obou přístrojů.

oo

Podle toho to vypadá, že menší telefon R9 s 5,5 palcovým displejem bude k mání za 2498 jüanů, což je v přepočtu k dnešnímu dni cca 383 dolarů. Jeho většího bratra R9 Plus s šesti palcovým displejem a 64 GB ROM bude možno sehnat za 2998 (460 dolarů) a verzi se 128 GB ROM pak za 3298 jüanů (506 dolarů).

Ceny sice nejsou oficiálně potvrzeny, ale pokud se opravdu budou pohybovat v této hladině, tak nezbývá než dodat, že to cenotvůrci společnosti Oppo poněkud přepískli.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.