V Číně se výprodejové a slevové akce musí prostě točit pořád a tak pro nás u Gearbestu nachystali další rundu tabletových slev a tentokrát se dostalo i na pár novinek a highendových kousků, které by mohly zaujmout nejednoho fajnšmekra. Akce bude probíhat až do 10.března a u některých „Killer prices“ je počet kusů značně omezen, takže se příliš váhat nevyplatí. A cože zajímavého tam můžeme najít ?

Osobně jsem  s libostí spočinul okem na skvěle vypadajícím Onda oBooku 12 s nejvyšší verzí Cherry Trailu Z8700, případně na nových Teclastech TBook o kterých jsme psali jen před pár hodinami nebo Voyo V1 4G Ultrabook se slotem na SIM. Za rozumné ceny jsou tam k najití i jistoty v podobě Chuwi Hi10 nebo Chuwi Hi12 či Cube iWork11 s podporou stylusu. Výčet zajímavých nabídek je samozřejmě mnohem širší, takže určitě neuškodí drobátko probrouzdat celou nabídku, která je k dispozici na odkazu ZDE.

Onda-Obook12-Notebook-1

Na závěr si neodpustím jeden konkrétní tip v podobě osvědčeného Cube i7 Stylus s Core-M a SSD diskem, který nám spadl v čínském skladu na 304.99$, což je velmi slušná cena. Ale pro našince mnohem výhodnější nabídkou je ten stejný kus z EU skladu za 314.99$, který sice není nikde přímo inzerován ve zmíněné Powerhouse akci, ale když si zadáte vyhledat Cube i7 Stylus a zakliknete EU sklad tak se na vás usměje výše zmíněná částka a to už je opravdu na hranici automatického „kaufu“ 🙂

Cube_i7_Stylus_news_3_