Meizu Pro 6 se nám tu po včerejšku, kdy jsme se seznámili s tím, že bude mít 3D dotykový displej, dnes objevuje znovu. A to hned na několika snímcích, zřejmě renderovaných.

Společně s nimi kolují internetem také předpokládané parametry tohoto přístroje. A, samozřejmě, díky obrázkům si také můžeme odvodit, jaký bude mít Pro 6 design. Nicméně je nutno brát v potaz, že tyto snímky nejsou nijak potvrzeny.

Svým vzhledem budí Meizu Pro 6 elegantní dojem a zakřivený displej dodává punc prémiového zařízení, i když s podobně zakřivenou obrazovkou se můžeme setkat například u Samsung Galaxy S7 Edge nebo u Vivo XPlay 5.

Co se dalších parametrů týče, vše se zatím odehrává na bázi spekulací a zbožných přání. Především se dost mluví o tom, že procesorem by měl být osmi jádrový Exynos 8890, který najdeme například u Galaxy S7 a S7 Edge. Předpokládány jsou 4 GB operační paměti RAM a 64 GB ROM. Neměl by chybět ani předinstalovaný Android 6.0 s nadstavbou Flyme OS. Nu a k představení Meizu Pro 6 by mohlo dojít ve 3. nebo ve 4. kvartálu letošního roku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.