Ohodnoťte článek

Společnost Vivo se včera pochlubila svou novou vlajkovou lodí, Vivo XPlay5. Svými specifiky se tento přístroj stal prvním chytrým telefonem na světě, osazeným modulem operační paměti s kapacitou 6 GB. Vivo jako první čínský producent chytrých telefonů použil oboustranně zakřivený displej, podobný tomu, který známe již nějakou dobu i z produkce jihokorejské značky Samsung.

Celý přístroj pak Vivo posadilo do celokovové pláště, kdy kov pokrývá zadní plochu z 98%. Na samotné tělo bylo použito slitiny hliníku a hořčíku. Patrné je i precizní zpracování, kdy pro zbroušení hran použila společnost zirkonia a samotné řezaní proběhlo pomocí diamantového krystalu. Za zmínku stojí i tloušťka těla Vivo XPlay5, ta činí velmi dobrých 7,59 mm.

Přístroj dorazí na trh ve dvou variantách, kdy ekonomičtější verzi pohání osmi jádrový procesor Snapdragon 652 a Ultimate verzi v současné době nejsilnější procesor ze stáje Qualcommu, Snapdragon 820. Na výběr máme také ze dvou odstínů, champagne gold a rose gold. Ale nechme specifikací, ty ostatně naleznete zde. Dnes se spíše pojďme pokochat reálnými snímky tohoto zajímavého přístroje.

Galerie Vivo XPlay5:

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.