Začátkem února/februára jsme si tak trochu zaspekulovali na téma LeEco a jejich nový přístroj. Důvodem oněch spekulací byly především renderované obrázky jakéhosi připravovaného LeEco přístroje, který po designové stránce vypadal opravdu neotřele a atraktivně.

Pokud k takovému designu ještě přidáte procesor Mediatek Helio X20, který by měl údajně v novinkovém LeEco přístroji figurovat, tak se člověku začnou sbíhat sliny a pomalu si začíná odkládat dolary do prasátka.

Krasojízda spekulací ovšem pokračuje, protože čínskými sítěmi kolují další obrázky, tentokrát ručně kreslené skici, jež se nápadně podobají dříve uniklým renderům. I zde můžeme vidět velmi oblý design, mírné zakřivení čelní strany, což by mohlo naznačovat 2.5D sklo. Z popisek na skicách postřehneme také nápisy jako „ultratenký“, „hliníkové – uni tělo“, „leštěné hrany“ … Zkrátka a dobře, vypadá to, že nový telefon bude vskutku krasavec.

Nu a závěrem si ještě shrňme další parametry, o kterých se šušká. Přístroj by měl nést název LeEco Le 2, displej bude 5,5 palcový s 2K rozlišením. Na postu procesoru najdeme již zmiňovaný deseti jádrový Helio X20 spolu s 4 GB RAM. Nebude chybět snímač otisků prstů, 21 MPix hlavní fotoaparát a podpora rychlého nabíjení. A cena? Ta by se údajně měla pohybovat kolem 230 dolarů. Ovšem těžko říci, jak to všechno dopadne a zda se alespoň polovina této fámy nakonec potvrdí v reálu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.