„Již“ po druhé píšeme o společnosti Malata. Tato čínská společnost na MWC veletrhu předvedla novinku Malata M1 Plus s Helio P10 čipem. Tento nový chytrý telefon Malata M1 Plus kopíruje design telefonů Meizu. Zdá se, že Malata chce vytvořit novou vlajkovou loď, ale chybí ji jakákoli fantazie (nebo, že by lstivý pokus o zmatení zákazníka) a proto čerpá inspiraci u Meizu.

Když porovnáme odlišnosti, tak zjistíme, že byly provedeny jen drobné úpravy. Například byl přidán snímač otisků prstů na zadní stranu telefonu místo tlačítka v nabídce telefonu (totéž lze vidět u Xiaomi Redmi Note 3 a u různých modelů od UMi).

Malata M1 Plus

Malata M1 Plus specifikace

Co můžete od Malata M1 Plus očekávat? Procesor od společnosti Mediatek, Helio P10, 3 GB RAM, 16 GB ROM, displej 5,5 palcový FHD, 8 mega-pixel přední kameru a 21 mega-pixel zadní snímač s PDAF a duálním LED bleskem. Velikost baterie telefonu je 3000 mAh. Na zadní straně najdete piny pro podporu bezdrátového  nabíjení.

Malata M1 Plus

Malata M1 Plus

Malata M1 Plus
V čínštině Malata znamená „jízda na koních“, nicméně například v italštině to má úplně jiný význam, a to „nemocný/malátný“. Takže až konečný spotřebitel bude moci posoudit, jestli to bude super jízda nebo spíše minutí se cíle.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.