Je už jen málo lidí, kteří by neznali značku SJCAM, jež je výrobcem akčních kamer. Pokud náhodou tuto kameru s označením SJCAM M20 vidíte poprvé, neděste se jejího vzhledu. Tato mini kamera není příliš hezká a design se poněkud vymyká vzhledu ostatních SJCAM. Ty totiž čerpaly inspiraci u kamer GoPro.

Kamera M20 posouvá tvar akčních kamer jiným směrem a zároveň společnost tvrdí, že se jedná o zatím jejich nejmenší akční kameru. Její velikost můžete porovnat na obrázku níže, kde je postavena vedle mince a platební karty.

M20-QUARTER

Zatím nemáme její kompletní specifikace, ale víme, že má 16 MPix senzor Sony IMX206, který používá i akční kamera GitUp Git2. Baterie má kapacitu 900 mAh. Neměla by chybět ani Wi-Fi a 1,5 palcový LCD displej. Z dalších specifikací můžeme zmínit procesor Novatek NTK96660, stabilizaci pomocí gyroskopu nebo možnost měnit FOV. Tedy nejspíše se opět dočkáme minimálně 2K 30fps videa a zřejmě nebude chybět ani 4K video.

SJCAM-M20-1

Cena této malé kamery by se měla pohybovat kolem 148 USD a pokud máte rádi barvy, můžete si vybrat hned z několika.

实拍-10-1170x780

Na oficiálním YT kanálu SJCAM jsme pro vás našli i krátké video a tak můžete vidět kameru i naživo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.