I když se v tomto týdnu bude většina věcí motat okolo probíhajícího MWC, neměli bychom zapomínat ani na společnosti, které se letos neúčastní. ZUK je jednou z nich a přesto se v nejližší době chystá uvést nové zařízení.

ZUK totiž navnadil všechny stávající fanoušky oznámením, že mají v plánu v březnu/marci představit nový telefon a toto potvrzuje i všechny předchozí zvěsti, které se ze společnosti nesly. Otázkou nyní zůstává, jaký produkt tento výrobce, jehož začátky masivně podpořilo Lenovo, chystá k představení. Podle čísnkých médií se spekuluje, že by se mohlo jednat o mírně aktualizizovanou verzi Z1, která se bude jmenovat Z1 Pro. ZUK Z1 Pro by mohl dostat chipset Snapdragon 820 a pár vylepšených funkcí fotoaparátu.

Ale stále nesmíme zapomínat i na možnost, že by se v březnu/marci doopravdy mohlo jedna o představovačku ZUK Z2 nebo ještě je zde varianta s novým modelem střední třídy, který by se postavil OnePlus X. Ale to už jsme v rovině velkých spekulací. Každopádně, ať se bude jednat o cokoli, je jasné, že telefon odstartuje nejdřív v Číně a až poté bude následovat mezinárodní launch opět s Cyanogen OS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.