Dnes mám takový Vivo Day. Nejen, že máme již daný termín představení dlouho očekávané novinky Vivo XPlay 5, ale také se nám na internetu objevily nové a záhadné snímky dalšího přístroje Vivo. Zařízení nápadně připomíná nedávno představenou řadu Vivo X6, X6 Plus, X6S Plus a také očekávané X6S. Posledně jmenovaný se objevil nedávno u certifikačního úřadu TENAA (více zde).

Spojitost s těmito přístroji může prozrazovat fakt, že se opět objevuje po boku světového módního periodika Harper´s Bazaar, stejně jako první úniky, zvěstující příchod této řady na podzim loňského roku. Ani po stránce vzhledu nevidíme žádných rozdílů, až po detailnějším ohledání si lze povšimnout jedné nesrovnalosti s výše uvedenými typy. Ano, jde o zaznačenou oblast na fotografii, kde se nachází fotoaparát s přisvětlovacími diodami. Ty tu jsou totiž dvě, odborně řečeno jde o dual-tone LED blesk, avšak u všech předchozích verzí se nacházela pouze jedna.

Jak je asi všeobecně známo, tak velmi očekávaný Vivo X6 a X6 Plus přišel s poměrně kontroverzním vybavením (více zde), kdy producent nasadil na post procesoru již docela dosluhující Mediatek MT6752. Možná i v reakci na kritiku fanoušků nebo v rámci konkurenčního boje, přichází s upravenými verzemi X6S Plus a X6S. Ty na rozdíl od Mediateku využívají síly Snapdragonu 652. Avšak ani jedna verze nekoresponduje s tímto záhadným přístrojem na snímcích.

Jejich totožnost nám bude asi muset objasnit samotné Vivo. Nezbývá nám než být trpěliví a sledovat případné novinky, související s těmito snímky.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.