Po nedávno zveřejněném výsledku LeEco X820 v benchmarku AnTuTu, kdy přístroj dosáhl zatím na impozantní výsledek 141K v konfiguraci s procesorem Snapdragon 820, tu máme několik dalších novinek z této stáje.

První a asi nejstěžejnější je fakt, že i LeEco míří do Barcelony. Tento rok zkrátka platí, kdo není v Barceloně, jako by nebyl, alespoň to tak působí. LeEco si zvolilo termín pro uvedení svých novinek již 22. února/februára, tedy den po gigantech jako je Samsung nebo LG. Zdá se, že v tyto dny nás čeká pěkná honička. Jednoduše po problematickém roce a rozporuplných reakcích fanoušků na většinu přístrojů, obsahující Snapdragon 810, se „osmsetdvacítka“ jeví být v plné kondici. Není se čemu divit, že nikdo nechce zůstat po zadu.

leeco barcelona

Zpět k LeEco. Hned se naskýtá otázka s čím že to LeEco do Barcelony jede. Z upoutávky vydedukujeme souvislost se Snapdragonem. První se tedy nabízí novinkový, avšak již jednou představený, Le Max Pro. S tímto phabletem jsme se mohli již seznámit v Las Vegas v souvislosti s prezentací Qualcommu na CES, kde si jej tato společnost vybrala pro demonstraci svého nového high-endového procesoru Snapdragon 820. Ačkoli o přístroji víme svým způsobem vše, tak stále čekáme na jeho oficiální uvedení na trh.

Navíc se proslýchá, že by nemuselo zůstat pouze u tohoto přístroje. Do hry také vstupuje menší verze, LeEco 2 Pro. Ten svým způsobem kopíruje svého většího bratříčka, co se týče hardwarové konfigurace. O to více se nyní diskutuje nad zveřejněním renderu, který vykrystalizoval z komunikace mezi představiteli AnTuTu a LeEca.

letv le 2 pro

Ten zobrazuje přístroj s oboustranně zaobleným displejem. Render vypadá až moc dobře na to, aby se jednalo o skutečný přístroj. Ale pokud se pletu, budu mezi prvními, který se postaví do řady zájemců o tento přístroj. Ale v tomto případě se spíše bavíme na úrovni spekulací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.