Při objednávání čínských hraček je pro spoustu z nás jedním z nejdůležitějších to, jak se případně dokážeme popasovat s doplatkem DPH a úhradou za celní řízení, která může navýšit cenu občas i nepříjemně. Řešením pro to jsou EU sklady, kdy je zboží již z pohledu daní a státu vyřízeno prodejcem.

Další věcí je doprava, kdy člověk chce mít zboží doma co nejlevněji a co nejdříve a ne, např. jako já, který jsem objednával 17. ledna/januára 2016 nový telefon pro manželku u prodejce Merimobiles a stále telefon nebyl ani expedován. Je jasné, že svou roli v tom sehrály celočínské prázdniny okolo čínského Nového roku, ale i tak. Je vidět, že když jde člověk jen po ceně, tak se za to platí někde jinde. Např. dobou dodání.

Proto, když se nakombinuje EU sklad a doprava zdarma, je to věc, která stojí, když ne za zvážení, tak alespoň za pohled a to je právě to, co nabízí aktuálně prodejce Coolicool. Však podívejte se sami.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.