I dnes nemůže na našem webu chybět část oblíbeného seriálu „Vychytávky z Číny“. Přichystali jsem si pro vás opět tři zajímavé kousky, které koupíte levně v Číně.

 1. Přisajte svůj mobil na cokoliv
  Jednodušší stojánek, který vznikl z dvojice propojených přísavek. Telefon lze díky tomu připevnit k různým povrchům a také v libovolné pozici. Tento šikovný držák lze použít například při sledování filmů či jen jako oporu mobilu na stole. Se svou cenou okolo 30 Kč stojí určitě za vyzkoušení.
  51JoHAZ8dbL._SX425_
 2. Jeden prsten vládne všem NFC
  Jedním z originálních využití  technologie NFC může být NFC prsten. Jak to vlastně funguje? V těle prstenu je umístěn NFC čip, který mohou přečíst mobilní telefony s NFC. Díky tomu lze mobilní telefon naučit různé příkazy a operace, které s prstenem souvisí – například odemykání telefonu či aplikací pomocí přiložení prstenu k telefonu apod. Cena tohoto prstenu je však vyšší, a to cca 20 USD
  nfc-ring
 3. Bluetooth do každé rodiny
  Máte doma reproduktory či přístroj se vstupem na standardní 3,5 mm jack, ale propojení mobilního telefonu kabelem je problematické či nepohodlné? Zkuste náš třetí tip na přenos zvuku přes Bluetooth, a to vše za cenu do 6 USD. Najdete ho snadno dle názvu Phiateam PT-810.
  tipy-na-činsko-zboží-bluetooth-jack

  Starší díly „Vychytávek z Číny“ najdete zde.