Nositelná zařízení jsou dnes velice módní a nejsou nijak drahá. Jedno z nejprodávanějších vůbec je Xiaomi Mi Band případně Mi Band 1S, které podrobně recenzovala Hana zde. Jak a kde ovšem zvýšit prodej? Všichni prodejci i výrobci ví, že dva trhy jsou stále nenasyceny. A to čínský a indický. A právě na indickém trhu se asi svede největší bitva. Právě tam totiž v rámci wearables přicházi nový fitness tracker s názvem Intex FitRist, který by měl stát pouhých 14,5 dolarů.

Tento nový tracker se snaží držet cenu se známým náramkem Xiaomi Mi Band. Co tedy nabízí? Intex FitRist má malý 0,86 palcový OLED displej s rozlišením 96 x 32 obrazových bodů, což samozřejmě vypadá poměrně pěkné, ale ve skutečnosti si docela ukrajuje z kapacity baterie. Ta podle výrobce vydrží asi 12 dnů na rozdíl od  Mi Bandu, který má životnost na jedno nabití až 30 dnů.

Intex-FitRist-Specs-2

Mezi další funkce patří Bluetooth 4.0akcelerometr, kompatibilita s  Android zařízeními (Android 4.3 a výše) a iOS zařízeními (iOS 7.0 a výše). Samozřejmě zde najdeme další funkce jako jsou monitoring spánku nebo spálené kalorie.

Intex-FitRist-Specs-1

Celkově vzato, má tento nový tracker slušně našlápnuto s přihlédnutím k ceně a funkcím nebo designu. Otázkou je, zda prolomí známost značky Xiaomi na indickém trhu. Pokud najdeme další zprávy, dáme vám určitě vědět.

Intex-FitRist-Specs

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.