ZTE pod tajemným označením ZTE N937St právě prošlo certifikačním procesem skrze čínský certifikační úřad TENAA. Přístroj zaujme především vzhledem a několika zajímavými prvky. Jedním z nich je určitě čtečka otisků prstů na zadní straně přístroje. Ačkoli na přední straně nalezneme modře podsvícené Home tlačítko ve tvaru kroužku, tedy rozpoznávací prvek dceřiné společnosti Nubia, tak se jedná o přístroj ZTE, dle loga na zadní straně.

Z výpisu úřadu TENAA vyčteme několik zajímavých informací. Jednak zjistíme, že přístroj disponuje 5,5 TFT displejem s HD rozlišením (1280 x 720p). Nalezneme zde osmi jádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz od nejmenovaného producenta. Jeho podporu zastane operační paměť s 2 GB kapacity a interní úložiště s 16 GB, které bude možné rozšířit o dalších 64 GB díky podpoře microSD karet.

Sestavu doplní fotoaparáty, kdy ten hlavní dostal senzor s rozlišením 8 MPx a přední 5 MPx. Telefon podporuje 4G sítě, a to jak domácího TD-LTE, tak i mezinárodního FDD-LTE standardu, samotné frekvence nám však zůstávají záhadou. Samozřejmostí je přítomnost Bluetooth, Wifi, GPS a také FM rádia. V telefonu bude přeinstalován operační systém, běžící na základech Android 5.1 OS.

Rozměry přístroje dosahují hodnot 155,3 × 77,2 × 8,45 mm a celková hmotnost pak 159 gramů. Z obrázku lze vyčíst, že by se mělo jednat o celokovové provedení. Na další informace čekáme a jsme zvědavi, co se z toho vyklube. Zdá se, že by mohlo jít o odpověď na konkurenční Xiaomi Redmi 3.