LeEco uspořádalo jeden ze svých dalších tzv. flash-prodejů, v tomto případě v Indii, kde nedávno na trh uvedlo svou ještě poslední novinku low-entrový Letv Le 1s. A nebylo by to LeEco, aby se opět nepřepisovaly nějaké ty rekordy. V tomto případě se prodalo 95 tisíc kousků tohoto přístroje, což by nebylo tak zarážející, dokud nepřidáme druhou veličinu. Ta zmiňuje za jaký časový úsek, a ten je neuvěřitelných 20 sekund. Jen podotýkám, že se jednalo o druhý takto zorganizovaný bleskový prodej v podání LeEco na území Indie.

Celé se to pro tentokráte odehrálo skrze známé indické on-line tržiště Flipkart (bohužel, pro našince nedostupné). Jedná se o obdobu a svým způsobem i konkurenci pro nás více známějšího Amazonu. Pro zajímavost, další bleskový prodej má LeEco naplánován za poměrně krátkou dobu, přesněji 16. února/februára.

Letv Le 1s

Každopádně zmíněné výsledky jen dokreslují fakt, jak je LeEco v Indii vnímáno a také to, že se jim podařilo skloubit výkonný hardware přístroje s konečnou cenovkou. Letv Le 1s se stal tak populárním přístrojem v Indii, že fanoušci dokonce vyvinuli speciální software, který se pokouší automaticky koupit tento přístroj za vás v průběhu těchto flash-prodejů.

Pokud vás také přístroj zaujal, není nic jednoduššího než si rozkliknout Martinovu recenzi na našich stránkách a do detailu si ji případně prostudovat. Jen pro opáčko základní specifikace: 5,5 palcový displej FullHD, Mediatek Helio X10, 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13 a 5 MPx fotoaparáty, 3000 mAh baterie atd.