Zahájení předprodeje UMi Touch se blíží a díky tomu se nám k nám dostávají další infa o jeho parametrech. Zrekapitulujme si tedy to, co už víme.

Přístroj UMi Touch byl sestaven dle požadavků fanoušků a příznivců společnosti UMi. To vše proběhlo v rámci akce „Project Apollo“. Je otázkou, zda se podařilo společnosti zakomponovat veškeré požadavky uživatelů, protože určité mantinely nastavila patrně cena, která by se měla pohybovat kolem 180 dolarů. Nicméně tu lze srazit na 109,99 dolarů. Podmínkou je včasná registrace na UMi stránkách.

Umi_Touch

 

Známe také většinu předpokládaných parametrů, o kterých jsme psali zde. Koukli jsme i na nějaké ty reálné fotky UMi Touch a víme, že jeho baterie bude mít kapacitu 4000 mAh. Dnes se podíváme na zoubek čtečce otisků prstů, o níž společnost tvrdí, že je posledním technologickým výkřikem, je mimořádně rychlá a telefon bude maximálně zabezpečen. Čtečka otisků prstů využívá senzor Microarray A120T, který je optimalizován pro Android 6.0 Marshmallow. Tento snímač je velmi rychlý a odemknutí telefonu tak trvá pouhou 0,1 sekundy. Má také nízkou spotřebu energie, což nebude mít vliv na nějaké výrazné vybíjení baterie.

Nezbývá tedy než počkat na to, až tato čtečka bude prověřena v praxi.