OnePlus po nedávném zrušení pozvánkového systému k jejich poslednímu počinu OnePlus X a zavedení bezplatné dopravy u objednávek, překračujících hodnotu 100 dolarů (u nás 2500 Kč), pokračuje v dalších dobrých zprávách.

Nyní si pro nás připravilo snížení ceny své vlajkové lodi, OnePlus 2. Calr Pei to vysvětluje současnou produkční situací:

„Vzhledem k tomu, že náklady na výrobu přístroje OnePlus 2 nebyly nikdy tak nízko jako nyní, rozhodli jsme se, že nyní přichází ten správný čas ke změně. Věříme, že velké věci by měli být sdíleny. Naučili jsme se hodně věcí od uvedení našeho prvního telefonu…“.

  „… Takže proč nenechat naše fanoušky oslavit plody naší práce. OnePlus 2 nyní koupíte za sníženou cenu 349 dolarů, a to navždy.“.

Cena 349 dolarů je samozřejmě určena pro americký trh a není v ní započtena daň. Cena pro našince dělá ode dneška 9799 Kč v ČR nebo 345 Euro na Slovensku. Pro porovnání, původní ceny činily 389 dolarů, 399 Euro a 11099 Kč + dopravné. Jen pro doplnění informací, jedná se samozřejmě o 64 GB verzi s procesorem Snapdragon 810. Více o tomto telefonu se však dočtete zde.

OnePlus 2 sleva

Nyní navíc, díky blížícímu se svátku všech zamilovaných, k nabídce dostanete možnost výběru jednoho originálního StyleSwap krytu zdarma a v případě objednávky OnePlus X jednoho stylového krytu zdarma. Navíc každý, kdo si koupil OnePlus 2 v průběhu posledních 15 dnů dostane navráceno 40 dolarů (případně ekvivalent této hodnoty v jiné měně), tzv. CashBack. Jen dodávám, že vše se vztahuje na nákup skrze oficiální online shop.