Víkendový pohled do herního světa bude dnes radostný, protože jedna z  RPG legend Final Fantasy II je v rámci firemních oslav po několik dnů k dispozici ke stažení zdarma a to se slovy klasika vyplatí. Tvůrce série Final Fantasy japonská firma Square Enix není zrovna známá svojí lidumilnou politikou a mobilní verze jejich her jsou na Google Play často za závratné částky šplhající klidně skoro ke 20$. Ale i kamenné srdce někdy zjihne a u příležitosti ročního výročí jejich Portal aplikace se rozhodli hráče potěšit.

Final Fantasy II můžete stáhnout právě pomocí zmíněné Final Fantasy Portal App, po rozkliknutí novinek se objeví link pro stažení a vy tak můžete až do 14. února získat zdarma jednu z definujících klasických RPG titulů. Nutno podotknout, že se jedná pouze o jednorázovou akci a hra nebude asociována s vaším Google Play účtem, takže po uplynutí lhůty již nebude možné hru stáhnout znovu pokud ji např. vymažete. V době průběhu akce byla hra pro jistotu stažena z Google Play, aby se nějaký nešťastník netloukl do hlavy, že si ji omylem pořídil za těžce vydělané peníze když byla zdarma jinde 🙂 Dost řečí, prostě si to pořiďte, nebudete litovat.

Final-Fantasy-Portal-App-Android

FINAL FANTASY PORTAL APP
FINAL FANTASY PORTAL APP
Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.