Stále častějším trendem současné doby se stává spojení producentů chytrých telefonů společně s vývojáři populárních aplikací. Příkladem z minulosti může být spojení OnePlus s Cyanogen Inc., nebo s vývojáři ze studia Swiftkey. Dnes se však podíváme na další low-cost značku, která se vydává touto cestou a tou je Honor.

Společnost Huawei, která provozuje tuto obchodní značku se spojila s dalším, neméně známým jménem, Deezer. Pro nezasvěcené jen připomenu, že se jedná o streamovací službu, ne nepodobnou Spotify. Deezer v současné době nabízí katalog 40 miliónů hudebních skladeb a 40 tisíc rozhlasových programů, podcastů a audio knih ve 180 zemích. V současné době má cca 36 miliónů aktivních uživatelů z čehož je 6 miliónů předplatitelů.

Z informací, které poskytly obě společnosti, půjde o oboustrannou spolupráci, kdy prvním krokem bude to, že se tato aplikace stane součástí operačního systému přístrojů Honor. To znamená, že v nejbližší době Deezer najdeme již předinstalován na všech zařízeních Honor, prodávaných v Evropě, Latinské Americe, na Středním východě, v severní Africe, Rusku nebo jihovýchodní Asii. Účelem je nabídnout uživatelům větší flexibilitu, svobodu a možnost objevovat novou hudbu z celého světa na svých zařízeních.

honor-deezer-logo

 

Generální ředitel Deezer, Gerrit Schumann, k tomu říká: „Majitelé Honoru budou mít oboustranně to nejlepší, inteligentní technologii a tu nejlepší hudbu s rádiem pohromadě.“.

Viceprezident společnosti Honor, Liu Dan, se připojuje: „Jsme potěšeni, že partneři Deezer nám poskytují velkou možnost výběru v rozmanitosti hudby a zvuku, kterou chceme potěšit a překvapit naše zákazníky.“.

Tato spolupráce se zdá být výhodná oboustranně, Deezeru to může dopomoci k většímu povědomí a i rozšíření, vezme-li v potaz, jak populární přístroje Honor jsou. I díky tomu by mohl zatopit současnému leaderu, Spotify.

Co vy na to? Myslíte si, že díky těmto rozšiřujícím se partnerstvím, mohou dosáhnout případné přístroje ještě větší popularity nebo se naopak jedná o další případný bloatware navíc? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.