Při původním vydání Xiaomi tabletu MiPad 2 (podrobnější pohled ZDE) se na trh dostala pouze dvojice barevných verzí v obvyklé kombinaci stříbrná/zlatá a na něco výstřednějšího jsme si museli pár měsíců počkat. Před Vánoci se exkluzivně na čínský trh dostal extravagantnější růžový MiPad 2 a dámská srdce zaplesala, ale naneštěstí dostupnost pro mezinárodní zákazníky byla prachbídná. Situace se však v posledních dnech otočila k lepšímu a růžovoučký tablet se dá bez problému předobjednat i pro našince 🙂

Nabídka je v předprodeji u našeho partnera Gearbestu a první kusy by se měly dočkat odeslání 24.února/februára. Cena sice není úplně příznivá, ale za výstřednost a barvičky se holt platí, takže se případný zájemce musí plácnout přes kapsu trochu více a vysázet na dřevo 257$. Pro nás designem nepolíbené a efektivně technologicky barvoslepé pak je v nabídce i standardní zlatá varianta v příjemné akční ceně 186,89$, případně stříbrná za 204,59$. Ve všech případech se jedná o 16 GB verzi s Androidem, dostupnost 64 GB varianty je stále dost tristní a šuškanda hovoří až o březnových/marcových termínech.

1231

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.