Legendární vlajková loď Xiaomi Mi3 ožívá. Ve speciální akci e-shopu Beryko.cz totiž nyní telefon seženete levněji než v jakémkoli jiném českém obchodě, tedy za neuvěřitelných 4390 Kč včetně DPH. A to není zdaleka vše!

Telefon Xiaomi Mi3 byl v roce 2014 doslova černým koněm mezi super smartphony a své poslední slovo ještě zcela jistě neřekl. Se svou výbavou stále patří mezi nadprůměrně vybavené přístroje. O naprosto plynulý chod systému se stará výkonný hardware v čele s procesorem Qualcomm Snapdragon 800 – 2.3 Ghz, 2 GB RAM, 16 GB ROM a Full HD displej o velikosti 5.0 palců s rozlišením 1920 x 1080 pixelů a novinkou je nainstalovaný nejnovější Android 6.0 Marshmallow.

Nápaditý moderní design upoutá oko každého milovníka moderního umění, stejně tak se ale hodí i pro vrcholové manažery. Telefon je lehký a dobře se drží v ruce. Je široký pouhých 8 mm a vybaven Li-ion baterií o kapacitě 3050 mAh. Zkrátka na legendu se nezapomíná.

Navíc ZDARMA spolu s telefonem získáte i hodnotné dárky v celkové hodnotě 800 Kč:

Akce startuje právě dnes, tedy 1. února, a vztahuje se pouze na 100 kusů. Dostupná je černá varianta v 16 GB provedení. Další podrobnosti naleznete zde a sem také můžete směřovat své případné dotazy.