Máme tu neděli a už se stává tradicí, že před obědem se podíváte na nejnovější vychytávky z Číny aneb věci, které nepotřebujete k životu, ale proč si je za pár USD nekoupit.

 1. Flexibilní držák na kameru
  Občas není možnost brát sebou na dovolenou stativ a ne vždy má selfie tyč ideální délku na fotografování. Pro ty, kteří chtějí mít zajímavé fotografie se určitě hodí flexibilní trojnožka/tripod.
  Ten vám umožní udělat záběr i když je poblíž jen sloup nebo zábradlí. V Číně startuje cena od 2 USD, ale najdou se i „kvalitnější“ např. za 9 USD (zde)
  tripod tripod2
 2. Teploměr vína nejen pro gurmány
  Jsou tři druhy vína: „Dá se, nedá se a dá se Pražákům“, ale každé může mít optimální teplotu. K tomu vám postačí 2 dolary a „náramek“ na láhev pro určení správné teploty. Víc už napoví samotný obrázek.
  stainless_steel_wine_bracelet_thermometer_2
 3. Barevné světlo u vás doma
  Chcete si s manželkou udělat doma romantiku, nebo se vytáhnout před známými či kamarády? Kupte si žárovku, která mění barvy dle vašich představ. Stačí jen klikat na mobilní aplikaci. Více už napoví samotné video. Sice svítivost není nic moc, ale na tu romantiku to stačí. Cena žárovek začíná kolem 9 USD.

  Starší díly „Vychytávek z Číny“ najdete zde.