Společnost No.1 připravuje další nové chytré hodinky, No.1 G3. Párkrát jsme se o nich na našich stránkách zmiňovali a náš velící důstojník Karel se netajil tím, že jsou klonem Samsung Gear S2, což může pro někoho znamenat okamžité odmítnutí, pro jiného však to může být výhodou, protože bude mít možnost získat hodinky se známým designem, ovšem za přijatelnou cenu a v klidu oželí, že parametry klonu nejsou tak top, jako u originálu.

Zdá se, že společnost No.1 reflektuje podobnost s Gear S2 a proto se rozhodla část specifikací rozšířit tak, aby potenciální uživatelé neměli pocit jakési nedostatečnosti. Zatím víme, že smartwatch No.1 G3 budou osazeny procesorem MT2502, což není nic neobvyklého v případě smartwatch této společnosti. Nu a cena by se měla pohybovat kolem 50 dolarů.

Jaké budou další parametry? Inu, společnost nám dává na vědomí, že další přidanou hodnotou jejich hodinek budou nějaké nové „cool“ funkce, mezi které by mohla patřit například úprava vzhledu ciferníku dle vlastního návrhu. Možná právě v souvislosti s přidáním této funkce, společnost nabízí svým fanouškům možnost vytvořit a navrhnout vlastní vzhled ciferníku. V návrhu vzhledu můžete použít fotky své přítelkyně, domácího mazlíka nebo vašeho oblíbeného jídla. Nesmíte však použít cizí fotky nebo nějaký software pro tvorbu fotek. Své návrhy na vzhled displeje můžete posílat do 29.2. 2016. Podrobnosti najdete zde, nebo na FB stránce společnosti a nebo můžete mrknout na instruktážní video a některé z návrhů právě tady a právě teď.

Návrhy: