Chytré hodinky a různé nositelnosti jsou poslední dobou dost v kurzu. Možná ale stále váháte, zda si nějakou tu chytrost na zápěstí pořídit. Pokud se vám smartwatch zdají drahé a nechcete utrácet peníze za něco, co třeba potom plně nevyužijete, můžete se poohlédnout po hodinkách, které svou cenou rozhodně rodinný rozpočet nezatíží.

Mezi levné smartwatch patří i U Watch U8. Jejich displej je obdélníkový 1,48 palcový s rozlišení 128 x 128 pixelů a jeho sklíčko je odolné proti poškrábání. Hodinky jsou kompatibilní jak s Android 2.3 a výše tak i s iOS. Samozřejmostí jsou dnes už běžné funkce jako je krokoměr, barometr a výškoměr. Nechybí ani notifikace, stopky a budík. Po spárování s telefonem via Bluetooth 4.0 lze přijímat hovory a sms. Zkrátka a dobře výbava U Watch U8 je prostě nám známá klasika.

Watch_U8

Co je ovšem na těchto chytrých hodinkách to nejlepší je to, že si je můžete pořídit doslova za hubičku. Na stránkách našeho partnera Gearbest je najdete za 19,99 dolarů. My pro vás máme navíc slevový kupón ve tvaru U8GB, který cenu srazí na 9,90 dolarů.