Majitelé smartphonu Ulefone Paris se nemusí cítit opomíjeni neb společnost právě vypustila již šestou aktualizace a Ulefone tak zatím stále plní svůj slib, že uvolní jednu aktualizaci měsíčně.

Update 20160107 řeší hlavně problém s tučným písmem u nepřečtených e-mailů, jako další přidává možnost nastavit jiné vyzvánění pro příchozí hovory u SIM1 a SIM2, rozšiřuje záběr proximity senzoru a když se baterie dostane pod 15%, nově dostanete možnost si rozsvítit aplikaci svítilna, což bylo doteď nemožné.

Ulefone také slíbil, že uvolní Android 6.0 pro Paris začátkem března/marca. Nyní se Android 6.0 Marsmallow pro Paris nachází v beta verzi a technici společnosti napínají své síly, aby finální verze přišla včas a bez problémů.

Ulefone Paris je prozatím nejprodávanější budget telefon od Ulefone, když přišel s kovovým rámem, 5 palcovým HD displejem s 2.5D sklem, MTK6753 procesorem, 2 GB DDR3 RAM, 16 GB ROM a 13 MP OV13850 fotoaparátem. Aktuálně je k dispozici za cenu okolo 120 dolarů a někde k tomu dostanete i pár příslušenství.