Zopo nyní dokončuje přípravy pro další velkou prezentaci nové vlajkové lodi společnosti, Zopo Speed ​​8, telefonu, který bude poháněn procesorem Helio X20. Ale do doby MWC je ještě trochu času a ten Zopo využilo pro představení Zopo Speed ​​7C.

Zopo Speed 7C je mid-range telefonem s 5 palcovým HD displejem, čtyř jádrovým 64-bitovým procesorem MT6735, 2 GB RAM, 16 GB interní paměti, dvojice fotoaparátů 13 MPix vzadu a 2 Mpix vpředu, baterie má kapacitu 2500 mAh a jako OS je zde Android 5.1 Lollipop.

Když se zpětně podíváme na specifikace, Zopo Speed ​​7C nemá mnoho oblastí, ve kterých by vynikalo. Jeho hlavní atrakcí jsou bezesporu jeho záda, která budou k dispozici ve čtyřech různých druzích dřevěného provední, což je aktuálně to, co může Zopo Speed 7C vytáhnout v prodejích výše než bez nich.

Zopo-Speed-7C-1

Bohužel, prodejní cena Zopo Speed ​​7C nebyla zatím odhalena, ale zaslechli jsme pár drbů naznačujících, že Speed 7C bude stát víc, než původní Zopo Speed 7 a jestli se tohle potvrdí, tak mu dle našeho skromného názoru nepomohou ani záda diamantová a vybavená vodotryskem.