Jako jedna z mála společností, produkujících chytré telefony, se OnePlus může pyšnit tím, že se nebojí svým uživatelům neodepřít možnost své přístroje odemknout pro práva ROOT. Nyní dokonce na svém youtube kanále zveřejnila oficiální video s vlastním postupem, jak toho dosáhnout na zařízeních OnePlus 2.

Společnost OnePlus se tím pravděpodobně snaží předejít nečekaným „nehodám“ pramenícím, ať už z nedostatků informací či z různých uživatelských experimentů. Ty často vznikají díky rozšířeným a velmi pofidérním návodům, kterých se na internetu najdou určitě přehršle.

Instruktážní video trvá zhruba osm minut a postupně seznamuje uživatele s celou problematikou a srozumitelným způsobem vysvětluje, jak odemknout na zařízeních OnePlus práva root (samozřejmě vše v anglickém jazyce). Pod samotným videem, umístěném na youtube kanále, pak případně najdete i všechny potřebné nástroje pro úspěšné odemknutí práv.

Mohlo by se tak tedy zdát, že toto instruktážní video je určeno pro každého uživatele přístroje OnePlus, ale nenechte se uvést v pokušení. Určitě nejprve zhodnoťte své síly a um než se případně pustíte do výše uvedené problematiky.

Ze své zkušenosti mohu říci, že každý flash může být tak trochu adrenalinem a nikdy nemáte stoprocentní jistotu úspěchu do doby, než telefon opětovně nabootuje.

Proto jen připomínáme, že pokud se pustíte do výše popsané činnosti, gizchina.cz určitě nenese žádnou zodpovědnost za váš případný nezdar.