Společnost Ulefone neusíná na vavřínech a pro letošní rok chystá přístroj, který by měl všem vytřít zrak. Ne náhodou se bude jmenovat Ulefone Future. Sama společnost totiž tvrdí, že to bude to nejlepší, co se jim doposud povedlo vytvořit.

Nejen že design Future vypadá opravdu velmi povedeně, povedený by měl být telefon i po hardwarové stránce. Inu, posuďte sami. Bezrámečkový displej bude mít úhlopříčku 5,5 palce a zřejmě 2,5D zakřivení. Hlavním tahákem ovšem bude osmi jádrový procesor Helio P10 (MTK6755) s maximálním taktem 2 GHz, ten doplní 4 GB RAM a 32 GB vnitřní paměti.

Snímač otisků prstů bude umístěn na pravé hraně přístroje. Ulefone Future by také měl být prvním celokovovým zařízením společnosti a v základu by měl mít Android 6.0 nebo CyanogenMod. Co se fotoaparátu týče, tak hlavní kamera by měla být 20 MPix se snímačem Sony IMX230, ovšem tato informace ještě není potvrzena. Stejně tak není potvrzeno datum představení přístroje, protože společnost Ulefone nechce nic uspěchat a ráda by odladila telefon k absolutní dokonalosti. My si zatím můžeme ukrátit čekání shlédnutím videa.