Naší věrní čtenáři jistě vědí, že prvním telefonem s procesorem Snapdragon 820 se stane smartphone námi oblíbené značky Letv a bude jím Letv Le Max Pro.

V tomto telefonu se kromě premiéry dlouho očekávaného čipsetu poprvé setkáme i s ultrazvukovou čtečkou otisků prstů, známou jako Sense ID, která byla představena již před rokem, avšak reálného nasazení se prozatím nedočkala. O ostatních parametrech lze jen spekulovat, ale předchozí nepotvrzené úniky zmiňují 4 GB operační paměti, 64 GB  interní paměti a nebo třeba fotoaparát s rozlišením 21 MPx. Přední snímač by měl disponovat tzv. Ultrapixely, známými především ze smartphonů značky HTC. Displej s úhlopříčkou 5,5 6,33 palce má mít rozlišení 2K. Ještě dodám, že tento telefon v této konfiguraci dosáhl v Antutu na skóre neuvěřitelných 133K.

Parametry zní víc než dobře a tomu odpovídá i cena a jak jistě tušíte, nebude zrovna lidová. Letv si za tuto nabušenou novinku pravděpodobně řekne o 3500¥, což odpovídá hodnotě cca 531 amerických dolarů.

Letv-Le-Max-Pro-price-revealed

Na závěr připomenu, že smartphone nebyl oficiálně představen, ale mělo by se tak stát v blízké době, takže zůstaňte s námi. Budeme vás informovat.