ZTE po koupi domény nubia.com a jejím nedávném spuštěním (více zde), nás nyní zve na svou další akci. Ta se chystá na 18. ledna/januára. Co bude předmětem představení zůstává zahaleno rouškou tajemství, ale i díky několika nedávným únikům vykrystalizovali dva adepti. Prvním kandidátem, spíše však v rovině tužeb fanoušků, by mohlo být uvedení vrcholné Nubia Z11. Druhým, a zde bych si dovolil říci i více pravděpodobným kandidátem, by mohl být Nubia X8. O tom jsme již i několikrát informovali (zde a zde).

Navíc pro Nubii X8 nahrává skutečnost, že po internetu se potulují čerstvě uniklé snímky tohoto přístroje. Na snímcích vidíme, že půjde opět o velmi dobře vypadající přístroj v kovovém těle se snímačem otisků prstů na zadní straně. Z obrázků vyčteme, že se bude jednat o poměrně velké zařízení. Dle odhadů předpokládáme, že půjde o displej překračující 6 palců, s největší pravděpodobností 6,44 palce. Nejen o předpokládaném rozlišení se zmiňuje čínský zdroj, který uvádí rozlišení QHD (2K).

Nubia pozvánka

Dalším uváděným parametrem z tohoto zdroje je pravděpodobné použití novinkového procesoru Snapdragon 820. No, uvidíme jestli se tato domněnka potvrdí. Reálněji vypadá spíše kapacita použité baterie 4500 mAh. Další podrobnosti o této ambiciózně vypadající Nubii X8 zatím nemáme. Ovšem jakmile se něco šustne, rádi vám to předložíme. Níže si můžete prohlédnout galerii uniklých snímků.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.