ZTE po koupi domény nubia.com a jejím nedávném spuštěním (více zde), nás nyní zve na svou další akci. Ta se chystá na 18. ledna/januára. Co bude předmětem představení zůstává zahaleno rouškou tajemství, ale i díky několika nedávným únikům vykrystalizovali dva adepti. Prvním kandidátem, spíše však v rovině tužeb fanoušků, by mohlo být uvedení vrcholné Nubia Z11. Druhým, a zde bych si dovolil říci i více pravděpodobným kandidátem, by mohl být Nubia X8. O tom jsme již i několikrát informovali (zde a zde).

Navíc pro Nubii X8 nahrává skutečnost, že po internetu se potulují čerstvě uniklé snímky tohoto přístroje. Na snímcích vidíme, že půjde opět o velmi dobře vypadající přístroj v kovovém těle se snímačem otisků prstů na zadní straně. Z obrázků vyčteme, že se bude jednat o poměrně velké zařízení. Dle odhadů předpokládáme, že půjde o displej překračující 6 palců, s největší pravděpodobností 6,44 palce. Nejen o předpokládaném rozlišení se zmiňuje čínský zdroj, který uvádí rozlišení QHD (2K).

Nubia pozvánka

Dalším uváděným parametrem z tohoto zdroje je pravděpodobné použití novinkového procesoru Snapdragon 820. No, uvidíme jestli se tato domněnka potvrdí. Reálněji vypadá spíše kapacita použité baterie 4500 mAh. Další podrobnosti o této ambiciózně vypadající Nubii X8 zatím nemáme. Ovšem jakmile se něco šustne, rádi vám to předložíme. Níže si můžete prohlédnout galerii uniklých snímků.