Propagace produktů být musí i kdyby čert na koze jel. Ovšem co dělat ve chvíli, kdy zákazník je už natolik otrlý, že jej nezaujmou slevy, bleskové prodeje a podobné záležitosti? Inu, je zapotřebí vymyslet strategii, která nebude až tak provařená a bude vykazovat jistou dávku originality.

Na tuto kartu vsadili v Elephone a na své dva přístroje, konkrétně Elephone P9000 a Elephone P9000 Lite rozjíždějí globální crowdfundingovou akci. Princip je poměrně jednoduchý. Zapojíte se do akce tím, že zaplatíte buď 5 dolarů a nebo 3 dolary. Na oplátku dostanete voucher, který použijete při nákupu výše zmíněných telefonů a získáte slevu 50 nebo 30 dolarů, to podle toho, jestli jste přispěli 5 nebo 3 dolary. Ceny po slevě by se měly pohybovat zhruba kolem 200 dolarů za P9000 a 150 dolarů za P9000 Lite.

P9000 Crowdfunding

Vypadá to lákavě, že ano. Pokud byste rádi Elephony se slevou a dřímá ve vás dobrodružný duch, mrkněte se sem, kde najdete přesné instrukce, jak se do akce zapojit, nebo třeba také na instruktážní video, které společnost vytvořila speciálně pro tuto akci.