V poslední době mám štěstí na telefony, které mají velmi dobrý zvukový výstup do sluchátek. A tak jsem začal zkoušet různá sluchátka, která by mým hluchým uším pomohla zlepšit hudební zážitek. Samozřejmě, že pátrám v těch levnějších čínských vodách a tak se mi zatím střídají v uších nebo na uších třetí Pistony a bezdrátové LeTV LeMe (kterým se snad již brzy podívá na zoubek Zbyněk, jakožto majitel lepšího hudebního sluchu).

No a včera mi padl zrak na sluchátka Meizu HD50. V článku, ve kterém jsem zveřejnil první info o těchto sluchátkách, jsme spekulovali o ceně okolo 78 dolarů a informovali o zaměření na vyšší kvalitu zvuku. Je zřejmé, že i zde se nebude jednat o úplný high-end, ale v našem oblíbeném poměru cena/výkon by Meizu HD50 mohla výrazně zabodovat. Navíc první recenze, které jsem prošel, jsou ze sluchátek nadšené a tak i já jsem se rozhodl, že Meizu HD50 dám šanci. Za cenu 59,99 dolarů si ji zaslouží.

Meizu-HD50-1

A abychom měli nějaké srovnání napříč naší čtenářskou obcí – jaká sluchátka používáte vy? A jak jste s nimi spokojeni? Podělte se v komentářích.