Fakt, že čas vánoční je časem slev a alespoň na pohled lákavých cen tuší skoro každý, ale v míře větší než velké se většinou vyprodávají produkty co už nějaký čas leží skladem, případně ladem. Někdy se však štěstí usměje i na žhavou novinku a jednu takovou tu právě dnes máme v podobě vánoční ceny Gearbestu na Xiaomi MiPad 2.

Tento tablet asi netřeba sáhodlouze představovat, protože se na něj čekalo opravdu dlouho a každý správný Xiaomi či tabletový fanoušek tuší, která bije. Pokud však samozřejmě náhodou někomu zásadní informace utekly, tak není problémem je osvěžit přečtením našeho podrobného článku k příležitosti vydání MiPadu 2.

mi-pad-2-640x427-c

Zmíněná vánoční sleva je platná na 16 GB Android verzi tohoto tabletu a k dispozici je v akci dohromady 200 kusů ve zlaté nebo stříbrné barvě. Cena je velmi hezkých 185.99$ a z letmého pohledu je zřejmé, že pořád pěkných pár desítek kusů zbývá k rozebrání, takže případní zájemci to snad do konce akce 22.12. stihnou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.